За категоріями
Вівторок, 25 липня 2017 15:16

Внесення змін до записів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у зв’язку з допущенням технічної помилки з вини державного реєстратора

Автор

Перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

 

1. Заява про внесення змін до ДРРП (заяви у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень  оформлюються за допомогою програмних засобів ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно). За бажанням заявника відповідна заява може бути сформована та роздрукована у двох примірниках, один з яких після проставляння підписів заявником та особою, яка сформувала таку заяву, надається заявникові.

2. Документ, що посвідчує особу заявника:

- паспорт громадянина України; паспорт громадянина України для виїзду за кордон; дипломатичний паспорт України; службовий паспорт України; посвідчення особи моряка; посвідчення члена екіпажу; посвідчення особи на повернення в Україну; тимчасове посвідчення громадянина України;

- документом, що посвідчує особу, яка не досягла 14-річного віку, є свідоцтво про народження;

- у разі коли заявником є іноземець, документом, що посвідчує особу такого заявника, є національний, дипломатичний чи службовий паспорт іноземця або інший документ, що посвідчує особу іноземця;

- у разі коли заявником є державний службовець або посадова особа місцевого самоврядування, під час виконання посадових обов’язків документом, що посвідчує особу такого заявника, є службове посвідчення;

- у разі подання заяви уповноваженою на те особою, така особа крім документа, що посвідчує її особу, надає оригінал документа, що підтверджує її повноваження (довіреність).

3. Реєстраційний номер облікової картки платника податку згідно з Державним реєстром фізичних осіб – платників податків (ідентифікаційний номер).

4. Копія документа, що посвідчує особу, та копія реєстраційного номера облікової картки платника податку  фізичної  особи  (довірителя)  подається уповноваженою особою, яка діє від імені фізичної особи.

5. Документ, що є підставою для внесення зміни відомостей.

Порядок та спосіб подання документів

Особисто (або уповноваженою особою) шляхом звернення до центру надання адміністративних послуг.

Платність/безоплатність адміністративної послуги

Адміністративна послуга надається безоплатно.

Строк надання адміністративної послуги

Внесення змін до записів Державного реєстру прав здійснюються у строк, що не перевищує одного робочого дня з дня реєстрації відповідної заяви в Державному реєстрі прав.

Результат надання адміністративної послуги

1. Внесення змін до запису до Держаного реєстру речових прав на нерухоме майно.

2. Витяг з Державного реєстру прав або рішення про

відмову у внесенні змін.

Спосіб отримання результату надання адміністративної послуги

1. Особисто  або через представника за довіреністю (для фізичних осіб – нотаріально посвідчена)

2.Поштою.

3.Електронною поштою за клопотанням суб’єкта звернення.

Нормативно-правові акти, які регулюють порядок та умови надання адміністративної послуги

    Закон України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень"

    Постанова Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 року № 1127 "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень"

Прочитано 669 разів Останнє редагування Середа, 26 липня 2017 13:53