За категоріями
Середа, 26 липня 2017 14:06

Рішення про надання дозволу на пересадження зелених насаджень

Автор

Перелік документів, необхідних для надання послуги та вимоги до них

Заява балансоутримувача об’єкту благоустрою зеленого господарства, юридичної або фізичної особи на пересадження зелених насаджень

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

ü  прийняття заяви на пересадження зелених насаджень;

ü  обстеження стану зелених насаджень комісією з обстеження зелених насаджень, що підлягають знесенню чи пересадженню, оформлення  акту обстеження зелених насаджень, що підлягають пересадженню;

ü  погодження акту обстеження зелених насаджень, що підлягають пересадженню усіма членами комісії;

ü  підготовка проекту рішення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради про надання дозволу на  пересадження зелених насаджень;

ü  прийняття рішення про надання дозволу на пересадження  зелених насаджень;

ü  видача акту обстеження зелених насаджень, які підлягають пересадженню замовнику;

ü  видача рішення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради про надання дозволу на пересадження зелених насаджень замовнику адміністративної послуги.

Оплата

Безкоштовно

Строк надання послуги

Послуга надається по мірі надходження заяв юридичних та фізичних осіб  у терміни, визначені чинним законодавством України. Звернення громадян, які користуються пільгами згідно чинного законодавства, виконуються позачергово.

Перелік підстав для відмови у наданні послуги

Заявнику може бути відмовлено у наданні рішення на пересадження зелених насаджень у разі, якщо при обстеженні зазначених у заяві зелених насаджень комісією встановлено, що вони не підлягають пересадженню.

Результат надання послуги

Акт обстеження зелених насаджень, що підлягають пересадженню, рішення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради про надання дозволу на пересадження зелених насаджень.

Спосіб отримання відповіді (результату)

Рішення про надання дозволу на пересадження зелених насаджень видається у Центрі надання адміністративних послуг

Законодавчо-нормативна основа

Рішення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради «Про затвердження Положення про видалення, обрізання, пересадження, посадку зелених насаджень в місті Старокостянтинові» від 31.03.2010 року №164.

Прочитано 842 разів