За категоріями
Вівторок, 25 липня 2017 15:28

Скасування запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

Автор

Перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

 

1. Заява про скасування (заяви у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень  оформлюються за допомогою програмних засобів ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно).

2. Документ, що посвідчує особу заявника:

- паспорт громадянина України; паспорт громадянина України для виїзду за кордон; дипломатичний паспорт України; службовий паспорт України; посвідчення особи моряка; посвідчення члена екіпажу; посвідчення особи на повернення в Україну; тимчасове посвідчення громадянина України;

- документом, що посвідчує особу, яка не досягла 14-річного віку, є свідоцтво про народження;

- у разі коли заявником є іноземець, документом, що посвідчує особу такого заявника, є національний, дипломатичний чи службовий паспорт іноземця або інший документ, що посвідчує особу іноземця;

- у разі коли заявником є державний службовець або посадова особа місцевого самоврядування, під час виконання посадових обов’язків документом, що посвідчує особу такого заявника, є службове посвідчення;

- у разі подання заяви уповноваженою на те особою, така особа крім документа, що посвідчує її особу, надає оригінал документа, що підтверджує її повноваження (довіреність).

3. Реєстраційний номер облікової картки платника податку згідно з Державним реєстром фізичних осіб – платників податків (ідентифікаційний номер).

4. Копія документа, що посвідчує особу, та копія реєстраційного номера облікової картки платника податку  фізичної  особи  (довірителя)  подається уповноваженою особою, яка діє від імені фізичної особи.

5. Рішення суду, що набрало законної сили, про скасування: 1) рішення державного реєстратора про державну реєстрацію прав, про внесення  змін  до  запису  Державного  реєстру речових прав на нерухоме майно, про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна, про відмову в державній реєстрації прав; 2) документів, на підставі яких проведено державну реєстрацію прав; 3) записів про проведену державну реєстрацію прав.

Порядок та спосіб подання документів

Проводиться без подання відповідної заяви заявником, але відповідно до пункту 2 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» від 06.10.2016 №1666-19 до запровадження інформаційної взаємодії між Державним реєстром речових прав на нерухоме майно та Єдиним державним реєстром судових рішень, передбаченої Законом України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", а також у разі проведення реєстраційних дій на підставі рішень судів, що набрали законної сили, до запровадження відповідної інформаційної взаємодії реєстраційні дії на підставі рішень судів проводяться за зверненням заявника. 

Платність/безоплатність адміністративної послуги

Адміністративна послуга надається безоплатно у разі надходження примірника такого судового рішення від адміністрації суду.

Строк надання адміністративної послуги

Внесення запису про скасування державної реєстрації прав, внесення запису про скасування рішення державного реєстратора здійснюються у строк, що не перевищує 2 години з часу реєстрації відповідної заяви/рішення суду в Державному реєстрі прав.

Результат надання адміністративної послуги

1. Внесення до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно запису про скасування запису про державну реєстрацію прав.

2. Витяг з Державного реєстру прав.

Спосіб отримання результату надання адміністративної послуги

1. Особисто  або через представника за довіреністю (для фізичних осіб – нотаріально посвідчена)

2.Поштою.

3.Електронною поштою за клопотанням суб’єкта звернення.

Нормативно-правові акти, які регулюють порядок та умови надання адміністративної послуги

    Закон України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень"

    Постанова Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 року № 1127 "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень"

Прочитано 930 разів Останнє редагування Середа, 26 липня 2017 13:49