Версія для друку
Вівторок, 15 травня 2018 08:57

Надання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань

Автор

Перелік документів, необхідних для надання послуги та вимоги до них

1. Запит про надання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (додаток 2 до Порядку надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 10.06.2016 № 1657/5, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 10.06.2016 за № 839/28969).

2. Документ, що підтверджує внесення плати за отримання відповідних відомостей.

3. У разі подання запиту представником додатково подається примірник оригіналу документа, що засвідчує його повноваження.

4. Заявник пред'являє свій паспорт громадянина України, або тимчасове посвідчення громадянина України, або паспортний документ іноземця, або посвідчення особи без громадянства, або посвідку на постійне або тимчасове проживання.

Оплата

1. За одержання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань в паперовій формі справляється плата в розмірі 0,05 % прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

2. Адміністративний збір та плата за надання відомостей з Єдиного державного реєстру справляються у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленому законом на 1 січня календарного року, в якому подаються відповідні документи для проведення реєстраційної дії або запит про надання відомостей з Єдиного державного реєстру, та округлюються до найближчих 10 гривень.

Результат послуги

Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб,  фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (у паперовій формі).

Термін виконання

Протягом 24 годин після надходження запиту, крім вихідних та святкових днів.

Спосіб отримання відповіді (результату)

Витяг отримується особисто особою, що звернулась за наданням адміністративної послуги, або уповноваженою особою, фізичної особи, юридичної особи чи фізичної особи-підприємця.

Законодавчо-нормативна основа

1. Наказ Міністерства юстиції України від 10.06.2016 № 1657/5 «Про затвердження Порядку надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 10 червня 2016 року за № 839/28969.

2. Закон України від 15 травня 2003 року № 755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань».

Прочитано 766 разів Останнє редагування Понеділок, 23 березня 2020 14:19