За категоріями
Вівторок, 15 травня 2018 07:02

Про зміну нумерації будинків, перейменування вулиць(проспектів, бульварів, площ, провулків, кварталів тощо)

Автор

Перелік документів, необхідних для надання послуги та вимоги до них

  У разі зміни нумерації будинків, перейменування вулиць подаються:

1.    Оригінал паспорта громадянина України.

2.    Свідоцтво про народження.

3.    Довідка про реєстрацію місця проживання особи за формою згідно з додатком 13 до постанови КМУ від 2 березня 2016 р. № 207.

4.    Будинкова книга.

5.    Право на проживання в житлі - ордер, договір дарування, свідоцтво про право власності, договір найму (піднайму, оренди), рішення суду, яке набрало законної сили, про надання особі права на вселення до житлового приміщення, визнання за особою права користування житловим приміщенням або права власності на нього.

6.    Рішення про впорядкування адресного    господарства.

7.       Заява на видачу довідки про склад сім’ї

Оплата

Адміністративний збір не сплачується.

Результат послуги

Внесення відомостей про зміну нумерації будинків, перейменування вулиць до паспорта громадянина України проставляється штамп реєстрації місця проживання особи за зміненою адресою датою попередньої реєстрації. У разі реєстрації місця проживання особи , документованої паспортом громадянина України зразка 2015 року (у формі картки) та свідоцтва про народження видається довідка про реєстрацію місця проживання за формою згідно з додатком 13 до постанови КМУ від 2 березня 2016 р. № 207 , а оригінал довідки про реєстрацію місця проживання за попередньою адресою за формою згідно з додатком 13 до постанови КМУ від 2 березня 2016 р. № 207 вилучається.

Термін виконання

1 день

Спосіб отримання відповіді (результату)

Особисто або представником

Законодавчо-нормативна основа

1.      Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні"

2.      Постанова Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 №207 “Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру”.

3.                                                                                                                                                                                                          Рішення виконавчого комітету міської ради «Порядок видачі довідок відділом з питань реєстрації місця проживання»

Прочитано 593 разів Останнє редагування Четвер, 18 квітня 2019 08:53