За категоріями
Вівторок, 15 травня 2018 06:53

Зняття з реєстрації місця проживання особи

Автор

Перелік документів, необхідних для надання послуги та вимоги до них

Для зняття з реєстрації місця проживання особа або її представник подає:

1. Заява про зняття з реєстрації місця проживання за формою згідно з додатком 11 до правил реєстрації місця проживання постанови КМУ від 2 березня 2016 р. № 207.

2. Оригінал документа, до якого вносяться відомості про зняття з реєстрації місця проживання (паспорт громадянина України, тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист).

3. Будинкова книга.

4. Свідоцтво про народження (для осіб, що не досягли 14-річного віку).

5. Оригінал довідки про реєстрацію місця проживання особи за формою  згідно з додатком 13 до постанови КМУ від 2 березня 2016 р. № 207.

6.  Квитанція про сплату адміністративного збору.

7. Військовий квиток або посвідчення про приписку (для громадян, які підлягають взяттю на військовий облік або перебувають на військовому обліку).

8. Рішення суду, яке набрало законної сили, про позбавлення права           власності на житлове приміщення або права користування житловим приміщенням, про виселення, про зняття з реєстрації місця проживання особи, про визнання особи безвісно відсутньою або оголошення її померлою.

9.  Погодження  органів опіки та піклування (зняття з реєстрації місця проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб, стосовно яких встановлено опіку та піклування).

10. Письмове повідомлення соціальної установи, закладу соціального обслуговування та соціального захисту (зняття  з реєстрації проживання бездомної особи у спеціалізованій соціальній установі, закладі соціального обслуговування та соціального захисту здійснюється за клопотанням уповноваженої особи спеціалізованої соціальної установи, закладу соціального обслуговування та соціального захисту).

11. Заява власника/наймача житла або їх представників в зв’язку із закінченням строку дії договору оренди, найму, піднайму житлового приміщення.

12. Паспорт громадянина України , що посвідчує особу представника.

13. Документ, що підтверджує повноваження особи як представника (доручення), крім випадків, коли заява подається законними представниками малолітньої дитини - батьками (усиновлювачами).

14. Паспорти громадян України ( у разі реєстрації місця проживання батьків за різними адресами при знятті з реєстрації місця проживання дитини, яка не досягла 14 років), або засвідчена в установленому порядку письмова згода другого із батьків.

15. Заява на видачу довідки про склад сім’ї

Оплата

За зняття з реєстрації місця проживання сплачується адміністративний збір у розмірі 0,0085 розміру мінімальної заробітної плати (13,60 грн.)*.

Плата за надання адміністративної послуги зараховується до бюджету міста Старокостянтинова на розрахунковий рахунок № 33218879022007.

*Лист Міністерства фінансів України № 11230-05-8/6076 від 07.03.2017р. стосовно порядку визначення розміру адміністративного збору за реєстрацію, зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб у зв’язку з підвищенням з січня 2017 року розміру мінімальної заробітної плати встановлено, що з метою недопущення збільшення, зокрема плати за надання адміністративних послуг, у зв’язку із значним підвищенням мінімальної заробітної плати Верховною Радою України прийнято Закон України від 06.12.2016 № 1774 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», яким внесено зміни до низки законодавчих актів в частині прив’язки розміру адміністративних зборів до прожиткового мінімуму для працездатних осіб замість мінімальної заробітної плати.

        Пунктом 4 Прикінцевих та перехідних положень № 1774 встановлено, що мінімальна заробітна плата після набрання чинності цим Законом не застосовується для розрахунку розміру плати за надання адміністративних послуг. До внесення змін до законодавчих та інших нормативно-правових актів України щодо незастосування мінімальної заробітної плати для розрахунку розміру плати за надання адміністративних послуг.

Результат послуги

Внесення відомостей про зняття з реєстрації місця проживання до паспорта громадянина України, тимчасового посвідчення громадянина України, посвідки на постійне проживання, посвідки на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист. У разі зняття з реєстрації місця проживання особи віком до 14 років (згідно свідоцтва про народження)  або зняття з реєстрації місця проживання особи, документованої паспортом громадянина України зразка 2015 року (у формі картки), видається довідка про зняття з реєстрації місця проживання  згідно з додатком 16  до правил реєстрації місця проживання постанови КМУ від 2 березня 2016 р. № 207.

Термін виконання

1 день

Спосіб отримання відповіді (результату)

Особисто або законним представником

Законодавчо-нормативна основа

1.      Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні"

2.      Закон України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні"

3.      Сімейний кодекс

4.      Закон України "Про військовий обов’язок і військову службу"

5.      Постанова Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 №207 “Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру”.

6.      Рішення виконавчого комітету міської ради «Порядок видачі довідок відділом з питань реєстрації місця проживання»

7.       Постанова КМУ від 07.12.2016 № 921 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних»

Прочитано 694 разів Останнє редагування Четвер, 18 квітня 2019 09:03