За категоріями
Середа, 26 липня 2017 14:04

Рішення про надання дозволу на видалення зелених насаджень

Автор

Перелік документів, необхідних для надання послуги та вимоги до них

Заява юридичної або фізичної особи на видалення зелених насаджень

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

ü  прийняття заяви на видалення зелених насаджень;

ü  обстеження стану зелених насаджень комісією з обстеження зелених насаджень, що підлягають знесенню чи пересадженню, оформлення  акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню;

ü  погодження акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню усіма членами комісії;

ü  підготовка проекту рішення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради про надання дозволу на  видалення зелених насаджень;

ü  прийняття рішення про надання дозволу видалення зелених насаджень;

ü  видача акту обстеження зелених насаджень, які підлягають видаленню замовнику;

ü  видача рішення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради про надання дозволу на видалення зелених насаджень замовнику адміністративної послуги.

Оплата

Безкоштовно

Строк надання послуги

Послуга надається по мірі надходження заяв юридичних та фізичних осіб  у терміни, визначені чинним законодавством України. Звернення громадян, які користуються пільгами згідно чинного законодавства, виконуються позачергово.

Перелік підстав для відмови у наданні послуги

Заявнику може бути відмовлено у наданні рішення на видалення зелених насаджень у разі, якщо при обстеженні зазначених у заяві зелених насаджень комісією встановлено, що їх якісний стан не становить загрози майну або здоров’ю громадян; якщо стан зелених насаджень потребує проведення санітарної або омолоджуваної обрізки; якщо заявник відмовляється сплачувати відновну вартість зелених насаджень при необхідності.

Результат надання послуги

Акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, рішення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради про надання дозволу на видалення  зелених насаджень.

Спосіб отримання відповіді (результату)

Рішення про надання дозволу на видалення зелених насаджень видається у Центрі надання адміністративних послуг

Законодавчо-нормативна основа

Закон України «Про благоустрій населених пунктів» від 01.08.2006 року №2807І-V;

Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах» від 01.08.2006 року №1045;

Рішення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради «Про затвердження Положення про видалення, обрізання, пересадження, посадку зелених насаджень в місті Старокостянтинові» від 31.03.2010 року №164.

Примітка

Рішення про надання дозволу на видалення зелених насаджень видається тоді, коли комісією з обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню чи пересадженню встановлено, що дані дерева знаходяться в аварійному або сухостійному стані, про що відображено в акті обстеження зелених насаджень згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2006 року «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах».

Якщо дерева знаходяться ні в аварійному, ні в сухостійному стані, тоді головою комісії розраховується  відновна вартість зелених насаджень згідно затвердженої Методики.

Прочитано 1064 разів