Версія для друку
Вівторок, 15 травня 2018 09:45

Затвердження рішення адміністрації підприємства, установи, організації і відповідного профспілкового комітету щодо надання житлового приміщення (постійного, службового)

Автор

Перелік документів, необхідних для надання послуги та вимоги до них

1.Клопотання адміністрації, підприємства, установи про затвердження рішення щодо надання житлового приміщення громадянину.

2.Список розподілу житлового приміщення.

3. Документи про відсутність (наявність ) у власності нерухомого майна (видана не раніше як за 1 місяць подання клопотання) – замовляє суб’єкт надання адміністративної послуги.

Оплата

Безоплатно 

Результат послуги

Рішення виконавчого комітету міської ради про затвердження рішення адміністрації підприємства, установи, організації щодо надання громадянину житлового приміщення (постійного, службового) або рішення виконавчого комітету міської ради про відмову у затвердженні рішення щодо надання громадянину житлового приміщення (постійного, службового)

Термін виконання

Адміністративна послуга надається у термін не більше одного місяця від дня надходження звернення чи на протязі місяця після здачі будинку в експлуатацію.

Спосіб отримання відповіді (результату)

Направлення заявнику письмової відповіді з відповідним повідомленням та видача ордеру на жиле приміщення.

Законодавчо-нормативна основа

 - Житловий кодекс Української РСР, ст.ст.31 -32,ст.34-36,ст.39, ст.ст.45-46;

 - «Про затвердження Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР»  від 11.12.1984 року № 470, п.58;

- «Про порядок надання жилої площі в Хмельницькій області» від 09.01.1975 року № 5 пр.1 п.п.3-4

Прочитано 1081 разів Останнє редагування Понеділок, 23 березня 2020 13:54